کاربر مهمان
پرسش های متداول
ابتدا وارد سایت zapas24.com شوید. از پایین صفحه سمت چپ می توانید اپلیکیشن اندروید زاپاس 24 را نیز دانلود کنید. از پائین صفحه بر روی گزینه ثبت نام بزنید و و وارد شوید. اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده و ثبت نام کنید.
در سایت زاپاس24 یا اپلیکیشن آن روی ثبت نام بزنید و اطلاعات خواسته شده شامل نام فروشگاه، شماره همراه و کلمه عبور را وارد نمائید. سپس گزینه فروشنده را انتخاب نمائید. اگر تنها عمده فروش هستید گزینه عمده فروش را انتخاب نمائید.پس تنها می توانید قیمت عمده را وارد کنید. اگر مشتریان شما معمولاً جنس تکی از شما می خرند گزینه تک فروش را وارد کنید. اکنون می توانید هم قیمت تکی و هم قیمت عمده را وارد کنید. قیمت عمده برای شما به معنای قیمت همکار می باشد و تنها همکاران این قیمت را مشاهده می کنند و مشتریان معمولی تنها قیمت تک را می بینند. نوع فروشگاه را انتخاب کنید. سپس تصویر واضحی از جواز کسب یا کارت فروشگاه و تصویر تابلوی بالای فروشگاه خود را بارگذاری کنید. بعد اطلاعات پستی، تلفن فروشگاه و شماره همراه و کارت بانکی خود را وارد کنید. پس از دریافت پیامک تائید ثبت نام کنید. پس از ورود به پنل کاربری خود می توانید برای تمامی قطعاتی که در سایت وجود دارند پیشنهاد قیمت دهید. همکاران ما حداکثر یک روز پس از تائید اطلاعات شما پروفایل شما را فعال می کنند. پس از فعال شدن حساب خود را شارژ کنید تا در جستجو های مشتریان نام فروشگاه شما به نمایش در آید و از مزایای زاپاس 24 بهره مند شوید.
درصورتی که مشکلی در اطلاعات شما وجود داشته باشد همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت . اما اگر پس از گذشت 24 ساعت از ثبت نام پنل شما فعال نشد و تماسی نداشتید با پشتیبانی تماس بگیرید تا مشکل رفع شود.
چند روش برای یافتن قطعات وجود دارد: 1-اگر به دنبال یک محصول مشخص می گردید از مستطیل بالای صفحه آن را جستجو کنید. 2- اگر به دنبال یک دسته از محصولات می گردید (مثلا قطعات برقی) از دسته بندی های سمت راست سایت یا جستجوی پیشرفته آن دسته را پیدا کنید. 3- اگر به دنبال قطعات یک خودرو خاص می گردید (مثلا تیبا) وارد منوی خانه شوید و از فیلتر جانبی خودرو مورد نظر را انتخاب کرده و دکمه فیلتر که در پایین آن است را بزنید.
پس از ثبت نام و ورود به پنل کاربری فروشگاه قطعه مورد نظر را پیدا کنید. پس از یافتن محصول مورد نظر بر روی آن کلیک کنید و قیمت های پیشنهادی تک فروشی، عمده و فروشی خود را وارد کنید.
4- حسابتان را شارژ کنید اگر مشکل رفع نشد با پشتیبانی تماس بگیرید تا مشکل برطرف شود.
قیمت های عمده فروشی تنها برای مشتری های همکار قابل مشاهده می باشد. مشتری های همکار شامل صافکاری، جلوبندی، برق خودرو، مکانیکی، اگزوز و... می باشند. پس لازم است به عنوان یک مشتری همکار ثبت نام کنید و پس از ورود بر روی هر محصول که کلیک کنید، می توانید قیمتهای تک فروشی و عمده فروشی را ببینید.
برگشت به بالا

زاپاس 24 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

دانلود اپلیکیشن

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت به روز ایده پردازان کاوش گر می باشد