کاربر مهمان
قوانین سایت

قوانین و مقررات

 تمامی قوانین و مقررات ذکر شده در این بخش شامل مقررات استفاده از وبسایت (zapas24.com ) و اپلیکشن اندروید zapas24 می باشد که از پایین همین صفحه قابل دانلود می باشد.

 

راهنمای خرید

توصیه ما این است که حتماً بخش توصیه های خرید در انتهای همین صفحه را با دقت مطالعه نمائید. یادآوری می کنیم که زاپاس24 یک موتور جستجو گر قطعات یدکی خودرو است، لذا در فرایند انتقال پول بین فروشنده و مشتری هیچ دخالت و مسئولیتی ندارد.

 

قوانین جمهوری اسلامی

لازم به ذکر است که تمامی اصول و قوانین بالادستی زاپاس 24 مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است. تنها ممکن است رویه هایی مخصوص خدمات زاپاس24 باشد که در همین صفحه به روز رسانی می گردد.

 

محتوای سایت

محتوی سایت و اپلیکیشن زاپاس24 به دو بخش تقسیم می شود:

الف) صفحات عمومی: مسئولیت محتوی وارد شده در صفحات عمومی با زاپاس24 است که توسط کارشناسان ما وارد شده اند.

ب) پنل فروشنده: از آنجا که هر فروشنده می تواند اطلاعات مختلفی از فروشگاه خود را در پنل خود وارد کند مسئولیت آن محتوی بر عهده فروشنده می باشد، هرچند این محتوی توسط کارشناسان ما پایش می گردد و محتوای نامناسب یا اشکالات موردی با همکاری فروشنده از پنل حذف می گردد.

 

محصولات زاپاس 24

اطلاعات تمامی محصولات در این سایت توسط کارشاسان زاپاس 24 بارگذاری شده اند و فروشندگان یا مشتریان هیچ دخالتی در ورود اطلاعات محصولات ندارند و تنها فروشندگان می توانند قیمت پیشنهادی خود را ارائه دهند.

 

 خرید قطعات و خدمات

توجه داشته باشید که مشتری پس از یافتن فروشنده مناسب برای قطعه جستجو شده در زاپاس24، تمامی مراحل خرید از جمله دریافت پیش فاکتور، نحوه ارسال و دریافت کالا، فاکتور فروش، نحوه دریافت گارانتی و خدمات پس از فروش، خرید حضوری یا ارسال توسط پیک، انتقال وجه به حساب فروشنده و ...  بنا به توافق طرفین (مشتری و فروشنده) است و زاپاس24 هیچ دخالتی در این فرایند ندارد و این سایت مسئولیت دارد تنها فروشنده های معتبر را به بازدید کنندگان سایت معرفی کند.

هرگونه اشتباه در واریز/انتقال وجه بین فروشنده و خریدار با توافق فروشنده و مشتری مرتفع می گردد و زاپاس24 هیچ دخالتی در این امر ندارد.

شرایط استرداد قطعه بسته به نوع قطعه و فروشنده متغیر است و بر اساس توافق طرفین تعیین و محقق می گردد.

مسئولیت وجود نقص در قطعه یا بسته بندی آن بر عهده فروشنده می باشد، البته فروشنده ای که خدمات بهتری را ارائه کند نظرات مثبت بیشتری از کاربران را دریافت می کند که برای همه مشتریان قابل رویت است و به اعتبار فروشگاه نیز افزوده می گردد.

 

توصیه های خرید

 قبل از خرید حتماً از روال ارسال و دریافت قطعه اطمینان حاصل کنید و اگر قطعه مورد نظر شما قیمت نسبتاً بالایی دارد یا با فروشنده آشنایی کافی ندارید، در صورت امکان به فروشگاه مراجعه کنید و پس از رویت کالا اقدام به خرید نمائید.

تنها در صورتی اقدام به واریز کارت به کارت کنید که فروشنده را می شناسید و در صورت بروز هرگونه مشکلی از جمله مغایرت کالای ارسالی با کالای اعلام شده بر روی سایت، فروشنده حاضر به استرداد وجه باشد. همچنین در صورت واریز اینترنتی کد تراکنش بانکی را نیز ثبت کنید چون ممکن است برای پیگیری های احتمالی مورد نیاز باشد.

در شرایطی که به دلیل فاصله زیاد تا فروشنده امکان خرید حضوری ندارید، تنها به حساب شخصی  وجه را واریز کنید که جواز کسب یا کارت فروشگاه به نام ایشان باشد تا درصورت بروز اختلاف بتوان از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری نمود. تصویر جواز کسب فروشنده یا کارت فروشگاه در بازدید از صفحه اطلاعات هر فروشنده در معرض دید می باشد.

حتماً قبل از واریز وجه به حساب یا کارت فروشنده از طریق شماره تلفن های درج شده در پنل کاربری هر فروشنده با وی تماس بگیرید و ترجیهاً قیمت کالا را چک کنید و از موجودی کالا اطلاع حاصل کنید.

در صورتی که با فروشنده توافق می کنید که پس از تحویل کالا اقدام به واریز وجه کنید، حتماً در حضور پیک کالا را باز کنید و از صحت آن مطمئن شوید و سپس اقدام به پرداخت نمائید.

 

برگشت به بالا

زاپاس 24 را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

دانلود اپلیکیشن

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت به روز ایده پردازان کاوش گر می باشد